Bilietai
Kalendorius
Kalendorius
**
P A T K P Š S
Kiti miestai

Privatumo politika

Filharmonijos interneto svetainės filharmonija.lt privatumo sąlygos

Filharmonija gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių svetaine filharmonija.lt, privatumą.

Ši privatumo politika taikoma tik šiam tinklalapiui. Išeidami iš šio tinklalapio, susipažinkite su privatumo politika, taikoma Jūsų lankomam interneto puslapiui. Jei nesutinkate su šia privatumo politika, šiuo tinklalapiu prašome nesinaudoti.

KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME?

Filharmonija kaupia asmeninę informaciją, neasmeninius duomenis ir bendras ataskaitas.

Asmeninė informacija

Filharmonijos svetainėje pateikiamose naujienlaiškių užsakymo ar bilietų užsakymo/pirkimo formose lankytojų prašome pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą). Surinkti duomenys gali būti panaudoti tik prireikus su Jumis susisiekti ir paprašyti pateikti papildomos informacijos, kad galėtume įvykdyti jūsų užsakymą ir (arba) prašymą. Taip pat pranešti Jums apie Filharmonijoje vykstančius renginius, specialias bilietų pardavimo akcijas, naujienas apie Filharmonijos veiklą, gastroles ir pan.

Prašome atkreipti dėmesį: Jūs neprivalote pateikti prašomos informacijos, taip pat turite teisę atsisakyti asmens duomenų tvarkymą ar keisti pateiktą informaciją, išsiųsdami žinutę adresu webadmin@filharmonija.lt. Norint išvengti nesusipratimų, apie savo atsisakymą ar keitimus prašome pranešti aiškiai ir nedviprasmiškai.

Šioje svetainėje Jūsų pateikti asmens duomenys tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų bei kitų LR teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą, ir nebus atskleisti trečiosioms šalimas, išskyrus atvejus, kai to reikalauja LR įstatymai.

Neasmeninė informacija

Automatiškai tinklalapyje kaupiama ir analizuojama neasmeninė informacija, galinti apimti aplankytus svetainės puslapius (URL), naršyklės tipą, Jūsų interneto protokolo adresą (IP), srauto dėsningumus ir bet kurių nuorodas pateikiančių interneto tinklalapių adresus.

Prašome atkreipti dėmesį: Filharmonija gali pateikti apibendrintus statistinius duomenis apie tinklalapio lankytojus, bilietų pardavimus, interneto vartotojų srauto tendencijas bei atitinkamą tinklalapyje skelbiamą informaciją geros reputacijos trečiosioms šalims, tačiau šie statistiniai duomenys nepateikia jokios asmenį identifikuojančios informacijos.

KITOS SĄLYGOS

Rizika ir saugumas

Prašome atkreipti dėmesį, kad visada yra galima rizika, susijusi su asmens duomenų pateikimu (nepriklausomai nuo to, ar jie pateikiami asmeniškai, telefonu ar internetu), taip pat nėra galimybių užtikrinti visiško technologijų sistemos saugumo ar apsaugos nuo sugadinimo ar kompiuterių piratų, tačiau Filharmonija stengiasi imtis visų reikalingų priemonių siekdama užkirsti kelią ir sumažinti nesankcionuoto priėjimo, netinkamo naudojimo bei netikslaus Jūsų asmeninės informacijos pateikimo riziką.

Lankytojų identifikavimas

Į Jūsų kompiuterį kartais gali būti siunčiama informacija, leidžianti mums Jus identifikuoti. Panaudodami vadinamuosius „slapukus“ (cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti Filharmonijos svetainės lankymo istoriją. „Slapukai“ išsaugomi jūsų kompiuteryje, o ne šiame tinklalapyje. Jei nenorite gauti „slapukų“ arba jei norite gauti pranešimą, kai jie siunčiami, galite atitinkamai nustatyti savo interneto naršyklę, jei tai įmanoma.

Pakeitimai

Filharmonija turi teisę bet kada be atskiro pranešimo keisti šią privatumo politiką, taip pat keisti, modifikuoti savo tinklalapio turinį.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar Filharmonijos svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu webadmin@filharmonija.lt.