Bilietai
Kalendorius
Kalendorius
**
P A T K P Š S
Kiti miestai

Nuolaidos

  • FILHARMONIJOS LANKYTOJO KORTELĖS NUOLAIDA

Filharmonijos lankytojo kortelė suteikia 20 % nuolaidą ne daugiau kaip 2 bilietams į kiekvieną Filharmonijos organizuojamą koncertą. Lankytojo kortelę galima užsisakyti ir įsigyti Filharmonijos bilietų kasose arba internetu. Kortelės kaina – 10 Eur, ji galioja metus nuo pagaminimo datos. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose arba internetu.

  • NUOLAIDA MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS, MUZIKOS MOKYKLŲ PEDAGOGAMS

Moksleiviams, studentams ir muzikos mokyklų pedagogams, pateikusiems galiojantį statusą patvirtinantį pažymėjimą, galima įsigyti vieną bilietą už 6 Eur į mažiausios kainos kategorijos vietas trijose paskutinėse parterio ir balkono eilėse. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų bilietams. Nuolaida netaikoma didelės paklausos ir ypatingo statuso koncertų bilietams. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose.

  • NUOLAIDA IKIMOKYKLINUKAMS

Į koncertų ciklo „Visai šeimai“ renginius vaikai iki 4 m. įleidžiami be bilieto ir neužima sėdimos vietos. Ikimokyklinio amžiaus vaikams nuo 4 m. galima įsigyti vieną bilietą už 6 Eur į mažiausios kainos kategorijos vietas. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų ciklo „Visai šeimai“ bilietams. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose.

  • NUOLAIDA SENJORAMS

Senjorams, pateikusiems galiojantį pensijos gavėjo pažymėjimą, galima įsigyti vieną bilietą už 6 Eur į mažiausios kainos kategorijos vietas trijose paskutinėse parterio ir balkono eilėse arba bilietą su 50 % nuolaida į visų kainų kategorijų vietas. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų bilietams. Nuolaida netaikoma didelės paklausos ir ypatingo statuso koncertų bilietams. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose.

  • NUOLAIDA SU „POLA“ KORTELE

Lankytojams, pateikusiems POLA kortelę ir asmens tapatybės dokumentą, galima įsigyti 2 bilietus (sau ir lydinčiam asmeniui) su 30 % nuolaida. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų bilietams. Nuolaida netaikoma didelės paklausos ir ypatingo statuso koncertų bilietams. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose.

  • NUOLAIDA ŽMONĖMS SU NEGALIA

Žmonėms su negalia, pateikusiems galiojantį neįgaliojo pažymėjimą su nurodytu 60-80 % neįgalumu, galima įsigyti 2 bilietus (sau ir lydinčiam asmeniui) su 20 % nuolaida. Žmonėms su negalia, pateikusiems galiojantį neįgaliojo pažymėjimą su nurodytu 80-100 % neįgalumu, galima įsigyti 2 bilietus (sau ir lydinčiam asmeniui) su 100 % nuolaida. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų bilietams. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose.

  • NUOLAIDA GRUPĖMS

Grupėms, perkančioms 20 ir daugiau bilietų į vieną koncertą, taikoma 20 % nuolaida. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų bilietams. Nuolaida netaikoma didelės paklausos ir ypatingo statuso koncertų bilietams bei Šv. Jonų bažnyčioje ir Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejuje vykstantiems renginiams. Nuolaida taikoma tik bilieto kainai. Paslaugos mokesčiui nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose.

Ukrainos piliečiams, pateikusiems galiojantį asmens tapatybės dokumentą, galima įsigyti vieną bilietą su 100 % nuolaida. Nuolaida galioja tik Filharmonijos organizuojamų koncertų bilietams. Nuolaida netaikoma didelės paklausos ir ypatingo statuso koncertų bilietams. Nuolaida taikoma perkant bilietus Filharmonijos bilietų kasose. Koncertų su šia nuolaida sąrašas čia.

DIDELĖS PAKLAUSOS IR YPATINGO STATUSO KONCERTŲ SĄRAŠAS

Daugiau informacijos apie nuolaidas: TEIKIAMŲ PASLAUGŲ TAISYKLĖS