Bilietai
Kalendorius
Kalendorius
**
P A T K P Š S
Kiti miestai

Autorinės teisės

Filharmonija.lt yra interneto svetainė, priklausanti Koncertinei įstaigai Lietuvos nacionalinei filharmonijai.

Filharmonija stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir nuolatos atnaujinama, tačiau negali garantuoti 100 % tikslumo ir neatsako už pateikiamos informacijos naujumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi svetainėje filharmonija.lt pateikta informacija.

Griežtai draudžiama be Filharmonijos leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje filharmonija.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse, nenurodžius šaltinio.

Filharmonija.lt svetainėje naudojama turinio valdymo sistema EasyWeb 4. Bilietų pardavimo sistemos programinės įrangos autorių teisės priklauso UAB KAKAVA LT.

Svetainėje pateikiamos informacijos autorių teisės priklauso atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Jeigu autorystė nenurodyta, informacijos autorius – Koncertinė įstaiga Lietuvos nacionalinė filharmonija.

Koncertinės įstaigos Lietuvos nacionalinės filharmonijos vardas ir logotipas yra Filharmonijos nuosavybė ir yra saugomi Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti šioje svetainėje esantys prekių ar paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos prekių ir ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Visais klausimais dėl autorių teisių bei svetainėje filharmonija.lt esančios medžiagos panaudojimo kreipkitės el. paštu webadmin@filharmonija.lt.